馃獎馃挊"A mia艂o by膰 jak w bajce"馃挊馃獎
Zastanawiali艣cie si臋 czasem, co dzieje si臋 z bohaterami, kt贸rzy wykonali ju偶 swoje zadanie? Wype艂nili przepowiedni臋? Gdy nic nie m贸wi im ju偶 co ich czeka?
Gdy kompania Arka pokona艂a niegodziwego w艂adc臋, ch艂opak niech臋tnie przyj膮艂 koron臋, chc膮c zabezpieczy膰 tron i pok贸j do czasu odnalezienia prawowitego nast臋pcy. Tylko co wtedy, gdy tego nast臋pcy nie ma, a z koron膮 wi膮偶e si臋 magiczny kontrakt? Teraz jako nowy kr贸l Arek na tylko par臋 miesi臋cy na znalezienie mi艂o艣ci, albo zniknie.
A wydawa艂oby si臋, 偶e po wype艂nieniu przepowiedni w ko艅cu b臋d膮 wolni od jakichkolwiek zobowi膮za艅...馃槄
"A mia艂o by膰 jak w bajce" to urocza komedia romantyczna osadzona w fantastycznym 艣wiecie. Nie ma tu epickich walk, bo to ju偶 za bohaterami, jednak w艂adanie kr贸lestwem to te偶 nie przelewki, o czym szybko dowiaduj膮 si臋 bohaterowie 馃槅 Naprawd臋 艣wietnie si臋 bawi艂am czytaj膮c t膮 histori臋! By艂a bardzo wci膮gaj膮ca 馃榿 Gdy ju偶 j膮 zacz臋艂am, naprawd臋 wci膮gn臋艂am j膮 w rekordowym tempie馃グ
Bardzo mi si臋 podoba艂o, 偶e w tym 艣wiecie mi艂o艣膰 to mi艂o艣膰. Gdy w gr臋 wchodzi艂o uczucie, nic wi臋cej si臋 nie liczy艂o. P艂e膰 nie mia艂a znaczenia. Naprawd臋 wysz艂o to tak naturalnie. Nie by艂o tu potrzeby coming-out贸w mi臋dzy postaciami. Przyni贸s艂 to powiew 艣wie偶o艣ci!
Bohaterowie, kt贸rzy razem prze偶yli wiele przyg贸d i trud贸w, poznaj膮cy si臋 na nowo w czasie pokoju. Motyw szukania mi艂o艣ci, przyja藕ni i odkrywania siebie, a to wszystko osadzone w ba艣niowym kr贸lestwie. No i bardzo fajne poczucie humoru 馃槉 Do tego podoba艂o mi si臋 jak poprowadzono w膮tek romantyczny! Jak na #idiotsinlove by艂 bardzo uroczy, chocia偶 czasem zastanawia艂am si臋 jakim cudem s膮 tacy niedomyslni 馃ぃ Czego chcie膰 wi臋cej?
Naprawd臋 polubi艂am g艂贸wnego bohatera. Chocia偶 Arek nie raz co艣 robi zanim pomy艣li, jest naprawd臋 dobr膮 osob膮 i przyjacielem. Ci臋偶ko by艂oby mu nie kibicowa膰 widz膮c, jak przedk艂ada dobro innych nad swoje, jednocze艣nie nie chc膮c nikogo obarcza膰 w艂asnymi problemami 馃ズ馃挄
Dawno nie czyta艂am tak dobrego rom comu!Chocia偶 ksi膮偶ka by艂a troch臋 przewidywalna, nie pozwala艂a na nud臋. To ksi膮偶ka, kt贸ra sprawi, 偶e nawet si臋 nie spostrze偶esz, a zarwiesz dla niej noc!
[#Wsp贸艂praca @odyseya.books @znakhoryzont ]
Komentarze
Prze艣lij komentarz